wp
Telefon: 0 (532) 738 52 89
    
Email: info@kanalgoruntuleme.net
    
| Alya Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme


Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

 Kanal görüntüleme, kanalizasyon içerisinde bulunan tıkanıklıkları, çatlakları, kırıkları ve ağaç köklerinin verdiği zararları görebilmek için uygun maliyetli ve diğer işlemlere göre daha hızlı sonuca ulaşabilecek bir kanalizasyon arızası bulma yöntemidir. 

 Kanalizasyon görüntüleme işlemi için gerekli olan kanal görüntüleme robotlarımızdır. Kanal görüntüleme robotları kanalizasyon içerisini görüntüleme için yapılmış son teknoloji ürünlerdir. Bu ürünler aracılığıyla aldığımız kanal görüntülerini değerlendirerek kanalizasyonların sorunları hakkında kesin sonuçlar elde edilir.

 Alya Alt Yapı hizmet kapsamları arasında yer alan kanal görüntüleme hizmetinden Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye faydalanabilir. Kanal görüntülemek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak hizmetimiz ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 Kanal görüntüleme robotlarımız kanalizasyonların zor koşulları için hazırlanmış dayanıklı malzemelerden yapılmış ürünlerdir. Bu sebeple her türlü kanal içerisinde görüntüleme alabilen firmamız çeşitli ebatlardaki kanalizasyonlar borularında görüntüleme almış bulunmaktadır. 

Kanal görüntüleme robotları sayesinde alınan görüntüler yüksek teknolojili programlarımız ile DVD ortamına aktarılarak raporlama sunulmaktadır. İller Bankası , Toki , resmi kurumlar standartlarına uygun olacak şekilde görüntüleme yapılıp sonrasında da raporlar hazırlanarak ilgili birimlere teslim edilmektedir.


 

 


Yurtiçi Kargo
Tadım Gıda
Sheraton
Park Vera Alışveriş Merkezi
Odtü Teknokent
Nurol İnşaat