wp
Telefon: 0 (532) 738 52 89
    
Email: info@kanalgoruntuleme.net
    
| Alya Kanal Görüntüleme

Kanal Temizleme


Kanal Temizleme

Kanal temizleme işlemleri her alanda belirli zaman aralıklarıyla mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Kanal bölümlerine çevresel birçok yapı bağlı olduğundan buraya daima kesintisiz bir şekilde çeşitli türden atıklar gelmekte ve o atıklar bu alan içerisinde muhafaza edilmektedir. Atıkların her biri farklı bir niteliğe sahip olduğu için bazılarında çözünme olabildiği gibi bazılarındaysa bu durum gerçekleşememektedir.

Bundan dolayı da kanalizasyon içerisinde ilerleyen evrelerde bir tıkanma sorunu ortaya çıkabilmektedir. Fakat eğer kanal temizleme işlemlerine gereken önem verilir ve bu işlemler zamanında yapılırsa o zaman bu tıkanıklıklar da erken evrede önlenmiş olur. Firmamız bünyesinde kaliteli şekilde kana temizleme hizmetlerine yer verilmektedir.

Bizlerden hizmet alınması doğrultusunda kanal temizleme işlemleri oldukça kaliteli şekilde her alanda başarıyla yapılabilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan üstün donanıma sahip araçlarımız her bakımdan kanal temizliğinde profesyonel işler çıkarmamıza yardımcı olmaktadır.

Kombine Kanal Temizleme İşlemleri

Kombine kanal temizleme işlemlerinde bizler 20 tonluk araçlarımızı kullanmakta ve ortamın temizliğini büyük bir verimlilikle yapmaktayız. Bu harika araçlar firmamız çalışmalarında özellikle düşük tonajlı sistemlerin yetersiz olduğu durumlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kombine temizlik işlemlerinde bu gelişmiş araçlar atık suları başarılı bir şekilde çekmekte ve basınçlı su ile tıkanıklıkları başarıyla gidermektedir.

İlgili alanda rögar bacalarına ulaşan atıklar buradan vakumlu sisteme sahip araçlarımız yoluyla başarılı bir şekilde çekilmektedir. Suyun pompalaması yoluyla kanalın açılması ve atıkların temizlenmesi işlemleri her bakımdan firmamız uzman personelleri tarafından özveriyle yapılmaktadır. Kombine kanal temizliği işlemleri konusunda gerekli destekleri almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kombine Kanal Temizliğiyle Çalışma Yaptığımız Alanlar

Firmamız bünyesinde bizler birçok farklı alana özgü olacak şekilde kombine kanal temizliği çalışmaları yapabilmekteyiz. Her alanda uygun ve iyi kalitede araçlarımızla bu çalışmaları gerçekleştirmekte ve bu temizleme işlemlerini başarıyla yerine getirebilmekteyiz.

  • Alışveriş merkezi alanları
  • Metro ve tünel gibi çeşitli alanlar
  • Sanayi bölgesi faaliyet alanları
  • Çeşitli türden depo alanları
  • İnşaat alanları ve farklı türde fabrika sahaları

Firmamız olarak bizler kombine kanal temizliği işlemlerini bu ve benzeri birçok alanda yapabilmekte ve her ihtiyaca uygun çözümleri en iyi şekilde oluşturabilmekteyiz. Özel ve teknik açıdan güçlü sisteme sahip vakumlama ve temizlik araçlarımız bu kapsamda uygun şekilde başarıya ulaşmamıza yardımcı olmaktadır.

Kanal Tıkanıklıklarının Tespit Edilmesi

Kanal tıkanması durumları genel olarak birtakım kâğıt ve plastik sert parçaların gider alanlarına atılması neticesinde meydana gelebilmektedir. Bunların büyük bir çoğunluğu suda çözünemediği için bu alanlarda istenmeyen tıkanmaların oluşumuna sebebiyet verebilmektedir. Tıkanmaya sebep olan bir diğer önemli etken ise yağmur sularını getirdiği atıklar veya boru sistemlerindeki deformasyonlar olabiliyor.

 Firmamız her türde oluşum yapısı neticesinde meydana gelen tıkanmalara yönelik başarılı müdahaleler yaparak sorunu kolaylıkla tespit edebilmektedir. Sonrasındaysa gelişmiş teknolojik araçlar yardımıyla bunların giderilmesini sağlayabilmektedir.

Firmamız çalışmalar yaparken tıkanıklıkların tespiti aşamasında herhangi bir kırma veya kazma işlemine gereksinim duymamaktadır. Bunun yerine görüntülü kamera sistemlerini kullanarak tıkanıklıkları tespit etmektedir.

Kombine Kanal Temizleme İşlem Süresi

Kanal temizleme işlemlerinde titiz bir çalışma anlayışıyla planlı şekilde hareket etmek gereklidir. Bizler her türde aşamayı önceden bir planla şekillendirerek buna uygun biçimde hareket etmeye çalışmaktayız. Genel olarak bu yönde bir prensiple hareket ettiğimiz için çalışmalarımız da bir o kadar kısa sürmekte ve pratik şekilde gerçekleşmektedir.

Üstün teknolojik araçlarımızın kullanımı ve deneyimli personellerimizin çabasıyla bu işlemler yaklaşık 2 saat içerisinde tamamlanabilmektedir. Hem atık malzemelerin kanal alanlarından çekilmesi ve hem de bu alanlara tekrar suyun pompalanması işlemleri genel itibariyle bu süre zarfından gerçekleşmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personellerimiz oldukça deneyimli olduklarından dolayı tüm çalışmaları hassasiyetle yapmaktadırlar.

Periyodik Kanal Temizleme ve Bakım İşlemleri

firmamız tüm kanal temizleme işlemi çalışmalarına daima aktif şekilde destekler sunmaktadır. Kanal alanlarında bakım gerçekleştirmek ve bunların takibini yapmak her açıdan önem arz eden bir durumdur. Özellikle de tıkanma durumlarında soruna daima hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekmektedir.

Firmamız bu tür durumlarda her türde talebe en etkin şekilde uygun cevapları verebilmekte ve müşterilerine destek olmaktadır. Hem periyodik bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve hem de varsa tıkanıklıkların giderilmesi işlemleri bizlere gelen talepler doğrultusunda en başarılı şekilde tarafımızca yapılabilmektedir.

Firmamız İletişim Olanakları

Sorunlara etkin ve hızlı çözümler sağlanması kapsamında firmamız daima iletişim bilgilerimiz aracılığıyla müşterilerine etkin destekler sunmaktadır. firmamızla irtibat kurabilmeyi sağlayacak birkaç farklı türde yöntem bulunmaktadır. Müşterilerimiz bunlar arasından birini seçerek istedikleri şekilde bizlerle rahatlıkla her an iletişime geçebilme imkanına sahiptirler.

Firmamıza doğrudan erişimi sağlayacak telefon numarası bilgisine sitemiz üzerinden herkese açık bir biçimde yer verilmiştir. Bu numaranın aranması neticesinde uzman teknik personellerimiz taleplerinizi uygun şekilde dikkate alarak gerekli yardımı sağlarlar. Eğer istenirse yine irtibat için mail adresimizi veya sosyal medya hesaplarımız da rahatlıkla kullanılabilir.


Yurtiçi Kargo
Tadım Gıda
Sheraton
Park Vera Alışveriş Merkezi
Odtü Teknokent
Nurol İnşaat