wp
Telefon: 0 (532) 738 52 89
    
Email: info@kanalgoruntuleme.net
    
| Alya Kanal Görüntüleme

Parsel İçi Kanal Görüntüleme


Parsel İçi Kanal Görüntüleme

Ana hatlara bağlı olan konut,bina,site,yerleşke,toplu konut içleri kanalizasyon hatlarının 200mm çapından küçük olmasından dolayı bu bölümlerde özel push rood kanalizasyon görüntüleme cihazları ile görüntü alınmaktadır.Bu cihaz sayesinde kanalizasyon robotunun giremediği 50mm den başlayıp 200mm kadar olan tüm hatlar görüntülebilmekte ve sorunları tespit edilebilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan Flexiprob sayesinde parsel içi hatların tamamı görüntülenebilmekte ve küçük hatlarda da çözüm ortağınız olmaktayız.

Kanalizasyon hatlarında durum kontrolü için eski kazı yöntemleri şehirlerin büyümesi ile artık çok zor duruma gelmiştir,TV İnspection Kanal görüntüleme sistemleri ile daha kolay bir hale gelmiştir.

Kanal Görüntüleme robotları sayesinde kanalizasyon hattı görüntülenerek hattın yapısal durumu kontrol edilerek müdahale edilebilmektedir.

Parsel içi görüntüleme hizmetimiz ile kanalizasyon robotlarımızın giremediği hatlar ve yapılar için çok daha çeşitli boru tipleri ve uzunluğunda görüntüleme imkanı sunmaktadır.

Esnekliği ve kolay kullanımı satesinde profesyonel yerleşkelerde Parsel içi kameralarımız ile müdahale edebilmekteyiz.


Yurtiçi Kargo
Tadım Gıda
Sheraton
Park Vera Alışveriş Merkezi
Odtü Teknokent
Nurol İnşaat