wp
Telefon: 0 (532) 738 52 89
    
Email: info@kanalgoruntuleme.net
    
| Alya Kanal Görüntüleme

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada müşterilerimizin en çok sormuş olduğu soruları bi araya topladık.

Kanalizasyon görüntüleme, kanal tıkanıklıklarının olduğu durumlarda kanalizasyon içerisindeki tıkanıkların daha büyük tahribatlara sebebiyet vermeden, kanalizasyon boruları içerisinde tıkanmaya sebep olan yerin tespiti için verilen bir hizmettir.

Kanalizasyon görüntüleme fiyatları hakkında bilgi alabilmek için müşteri danışmanımızdan fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Kanalizasyon borularının uzunlukları, görüntüleme yapılacak yerin mesafesi gibi etmenler fiyatı etkilemektedir.

Kanalizasyon içerisindeki tıkanıkları görebilmek için geliştirilen kanal görüntüleme robotları ve görüntü alan araçlarımız ile kanal boruları içerisindeki tıkanıkları ve tıkanıklılara sebebiyet veren cisimleri net bir şekilde görebilmekteyiz.

Kanal bakımının periyodik olarak yapılması aslında faydalıdır. Kanlizasyon boruları içerisindeki atıkların pisliklerin birikmesini ve/veya istenmeyen atıkların kanalizasyon içerisinde birikmesini önlemek gerekmektedir. 

Kanalizasyonların tıkanma sebepleri uzun süre burada biriken atıklardır. Buna ek olarak kanalizasyon içerisine girebilen dallarda kanalizasyon borularına zarar verebilir ve burada kaçaklara ve kırıklara sebebiyet verebilir bu gibi durumlarda tıkanmalara sebep olur. 

 Kanal borularının periyodik olarak görüntülenmesi ve gerekli durumlarda hemen müdahale edilerek bakımlarının yapılması sizlere maliyetli işlerden ve zaman kayıplarından kurtarır.

İletişim kanallarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir ve mail aracılığıyla merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


Yurtiçi Kargo
Tadım Gıda
Sheraton
Park Vera Alışveriş Merkezi
Odtü Teknokent
Nurol İnşaat